top of page
289297591_1454166968366915_6983622825751329482_n.jpg

mgr Julia Celban

tel. 537-525-950

  Prowadzi psychoterapię młodzieży i dorosłych, diagnostykę psychologiczną oraz konsultacje psychobariatryczne.

  O mnie

  Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Współpracuje z młodzieżą oraz z rodzicami w SP 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Częstochowie. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne w klasach i konsultacje indywidualne. Współprowadziła grupę terapeutyczno-rozwojową dla młodzieży w Tarnowskich Górach. Ukończyła półroczny kurs z zakresu Interwencji Kryzysowej i terapii dialektyczno-behawioralnej oraz dwuletni Blok Kształcenia Nauczycielskiego, a także szkolenia z Racjonalnej Terapii Zachowania i ACT.
  Bierze udział w licznych projektach naukowych związanych z tematyką psychologii klinicznej. Szczególnie interesuje ją leczenie i specyfika funkcjonowania osób z rozpoznaniem zaburzenia osobowości borderline. Za osiągnięcia społeczne i naukowe otrzymała Wyróżnienie Rektora Uniwersytetu Śląskiego. W wolnym czasie lubi grać na skrzypcach i czytać książki.

   

  #psychologgliwice #terapiaborderline #DBT #psychoterapiapoznawczo-behawioralna

  Obszary pracy

  • diagnostyka i opiniowanie pacjentów bariatrycznych (wydawanie opinii kwalifikującej do chirurgicznego leczenia otyłości)

  • psychoterapia zaburzeń depresyjnych i lękowych młodzieży i osób dorosłych

  • psychoterapia zaburzeń osobowości

  • trudności w relacjach społecznych

  • wsparcie w kryzysach psychicznych

  bottom of page