top of page

Cennik

POMOC PSYCHOLOGICZNA:

Konsultacja psychologiczna 120-130 PLN

PSYCHOTERAPIA:

Sesja psychoterapii indywidualnej: 130-170 PLN (koszt pierwszej wizyty może być wyższy)

PSYCHIATRIA:

Konsultacja lekarska psychiatryczna: 150-250 PLN

DIAGNOSTYKA PSYCHOLOGICZNA:

Opiniowanie przed zabiegiem bariatrycznym 400 PLN (cena zawiera dwie konsultacje i wydanie opinii dla placówki medycznej o braku przeciwwskazań do zabiegu chirurgicznego leczenia otyłości)

Diagnoza w kierunku spektrum autyzmu 600-650 PLN (cena zawiera dwie konsultacje, wykonanie testu ADOS-2 i wydanie opinii z wynikami badania)

W naszej placówce prowadzimy także diagnostykę innych zaburzeń neurorozwojowych (np. ADHD u dzieci i dorosłych), badania funkcji poznawczych, badania poziomu inteligencji i rozwoju umysłowego oraz wydajemy opinie psychologiczne dla szkół/przedszkoli - w zależności od złożoności problemu i ilości wizyt cena ustalana jest indywidualnie z diagnostą.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki i poszerzaniem kompetencji poszczególnych terapeutów informujemy, że ceny zależne są od kwalifikacji psychologa/psychoterapeuty. W razie wątpliwości dotyczących kosztów wizyty zachęcamy do dopytania o cenę przed konsultacją.

 

W zakładce "Zespół" znajdują się także odnośniki do stron www poszczególnych terapeutów z informacjami dotyczącymi aktualnej wyceny ich poszczególnych usług.

DSC_9450.JPG
bottom of page