top of page

mgr Julia Celban - nowy psycholog w zespole KONKRETu

Od lipca 2022 do naszego zespołu dołącza mgr Julia Celban. W gabinetach KONKRET będzie zajmowała się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno stacjonarnie, jak i w formie online.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów.


mgr Julia Celban - psycholożka, absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Współpracuje z młodzieżą oraz z rodzicami w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne w klasach i konsultacje indywidualne. Współprowadziła grupę terapeutyczno-rozwojową dla młodzieży w Tarnowskich Górach. Ukończyła półroczny kurs z zakresu Interwencji Kryzysowej i terapii dialektyczno-behawioralnej oraz dwuletni Blok Kształcenia Nauczycielskiego, a także szkolenia z Racjonalnej Terapii Zachowania i ACT.

Bierze udział w licznych projektach naukowych związanych z tematyką psychologii klinicznej. Szczególnie interesuje ją leczenie i specyfika funkcjonowania osób z rozpoznaniem zaburzenia osobowości borderline. Za osiągnięcia społeczne i naukowe otrzymała Wyróżnienie Rektora Uniwersytetu Śląskiego. W wolnym czasie lubi grać na skrzypcach i czytać książkiPUBLIKACJE:


Przypominamy, że kontakty do wszystkich naszych psychologów i psychoterapeutów znajdują się w zakładce Zespół.555 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page