top of page

Grupa wsparcia dla osób w spektrumJesteś osobą z diagnozą ze spektrum autyzmu?

Widzisz u siebie deficyty w zakresie rozpoznawania i radzenia sobie z emocjami?

Masz trudności w nawiązywaniu relacji społecznych?

Często doświadczasz syndomów meltdown lub shutdown?

Bliskie jest Ci "autistic burnout"?

A może nie znasz tych pojęć lub trudno Ci rozpoznawać u siebie te zjawiska lub je przewidywać?


W marcu 2024 z ramienia Centrum Psychoterapeutycznego Konkret w Gliwicach zostanie uruchomiona online'owa grupa rozwojowo-terapeutyczna skierowana do dorosłych osób w spektrum autyzmu. W ramach grupy w stałym składzie dziesięciu osób będziemy spotykać się raz w tygodniu, aby poznawać i ćwiczyć umiejętności z zakresu rozpoznawania oraz regulacji emocji, dbania o siebie, radzenia sobie z przeciążeniem sensorycznym czy budowania i radzenia sobie z relacjami społecznymi.


Szczegóły:

Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu we wtorki o godzinie 18:00.

Czas trwania jednego spotkania: 90 minut.

Planowana liczba spotkań: 10

Koszt: 80 zł za spotkanie

Forma: online na platformie Zoom


Prowadzący:

mgr Tomasz Batruch - Psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (certyfikat PTTPB nr 1061). Psycholog. Ukończył m.in. studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju oraz edukacji dzieci z autyzmem oraz trzystopniowy kurs terapii behawioralnej dzieci z autyzmem. Doświadczenie zdobywał pracując jako psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi oraz poradni psychologiczno–pedagogicznej w Zabrzu. Specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci, młodzieży i dorosłych z zaburzeniami neurorozwojowymi, w tym z autyzmem i zespołem Aspergera. Od kilku lat wspiera i szkoli nauczycieli oraz innych specjalistów w obszarze metod pracy z osobami neuroróżnorodnymi.


UWAGA: liczba miejsc ograniczona!


Z uwagi na to, że zależy nam na komforcie osób uczestniczących w grupie, maksymalna liczba osób wyniesie 10. Osoby zainteresowane grupą rozwojowo-terapeutyczną dla dorosłych osób na spektrum autyzmu proszone są o uzupełnienie poniższego formularza.

Niezwłocznie skontaktujemy się w celu przekazania dalszych informacji.

264 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page