top of page

Grupa wsparcia dla osób na spektrum autyzmu!Jesteś osobą z diagnozą ze spektrum autyzmu?' Widzisz u siebie deficyty w zakresie rozpoznawania i radzenia sobie z emocjami? Masz trudności w nawiązywaniu relacji społecznych? Często doświadczasz syndomów meltdown lub shutdown? Bliskie jest Ci "autistic burnout"? A może nie znasz tych pojęć lub trudno Ci rozpoznawać u siebie te zjawiska lub je przewidywać?


We wrześniu 2023 z ramienia Centrum Psychoterapeutycznego Konkret w Gliwicach zostanie uruchomiona online'owa grupa rozwojowo-terapeutyczna skierowana do dorosłych osób w spektrum autyzmu. W ramach grupy w stałym składzie dziesięciu osób będziemy spotykać się raz w tygodniu, aby poznawać i ćwiczyć umiejętności z zakresu rozpoznawania oraz regulacji emocji, dbania o siebie, radzenia sobie z przeciążeniem sensorycznym czy budowania i radzenia sobie z relacjami społecznymi.


Szczegóły:

Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu we wtorki o godzinie 18:30.

Czas trwania jednego spotkania: 90 minut.

Planowana liczba spotkań: 12

Koszt: 80 zł za spotkanie

Forma: online na platformie Google Meet


Osoby prowadzące: dr Anna Pyszkowska, mgr Ari Nowacki


UWAGA: liczba miejsc ograniczona! Z uwagi na to, że zależy nam na komforcie osób uczestniczących w grupie, maksymalna liczba osób wyniesie 10.


Osoby zainteresowane grupą rozwojowo-terapeutyczną dla dorosłych osób na spektrum autyzmu proszone są o uzupełnienie poniższego formularza. W drugiej połowie sierpnia skontaktujemy się w celu udzielenia dalszych informacji.437 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page