top of page

Grupa terapeutyczno - rozwojowa dla bliskich osób ze spektrum autyzmu

Serdecznie zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów, partnerów osób ze spektrum autyzmu do wzięcia udziału w spotkaniach grupy terapeutycznej.


Ideą grupy jest wsparcie w towarzyszeniu osobie ze spektrum, wymiana doświadczeń oraz zadbanie o własne potrzeby. Tematyką spotkań będzie także rozwijanie umiejętności z zakresu radzenia sobie, akceptacji i życia według własnych wartości.Gdzie?

Centrum Terapeutyczne "Konkret", Gliwice, ul. Chorzowska 38

Kiedy?

Co drugi poniedziałek miesiąca (12 spotkań),

Pierwsze spotkanie 14 września, godz. 18.00

Czas trwania: 1,5h

Koszt?

45zł od osoby


Zgłoszenia prosimy kierować na: kontakt@konkret-psychoterapia.pl

Więcej informacji: Anna Pyszkowska - 794 159 924


Szczegółowe informacje, warunki rezerwacji miejsca i zasady udziału otrzymacie Państwo po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w grupie.


Prowadząca:

Anna Pyszkowska - Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, asystentka i doktorantka w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Współpracuje z młodzieżą i dorosłymi w kryzysie psychicznym, a także z osobami chorującymi przewlekle i z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinami, w oparciu o terapię akceptacji i zaangażowania (ACT) i techniki poznawczo-behawioralne. Ukończyła roczny kurs z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania, a także szkolenia z obszarów Racjonalnej Terapii Zachowania, Dialogu Motywującego, ACT i podstaw terapii schematów. W pracy naukowej zajmuje się tematyką psychologii zdrowia oraz związkami pomiędzy doświadczeniem kryzysu psychicznego i choroby a zasobami wewnętrznymi (współczuciem wobec samego siebie oraz elastycznością psychologiczną), co przekłada na swoją pracę terapeutyczną. Stypendystka Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
267 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page